Festival

ŽÁKOVIC OPEN 2022

today 29. July 2022my_locationZakovic


Background
share close

OTVORENIE AREÁLU

V piatok sa dvere festivalu otvoria o 15:00 a zatvoria v nedeľu o 12:00.

DOBROVOĽNÍCI
Ak sa chceš stať súčasťou festivalového teamu a chceš zažiť festival z druhej strany, neváhaj a kontaktuj nášho Andreja, ktorý ti vysvetlí čo obnáša práca na našom festivale. A tu kontakt na neho: petriceka@gmail.com

STANOVANIE
Stanová dedinka sa nachádza oproti areálu festivalu, cez cestu. Je zadarmo. Ak máte radi náš festival a radi sa cítite príjemne, prosíme vas, dodržiavajte poriadok v stanovej dedine 🙂

Stanová dedinka EXTRA
Umiestnená bude hneď vedľa pódia, takže ste priamo v centre diania a nič vám neutečie. Dedinka je oplotená a strážená. Zároveň ponúka benefity pre návštevníkov ako napríklad sedenie so slnečníkmi, chladničky, veselý bazénik, sprchu, umývadlá či wc.

PARKOVANIE
Parkovisko je umiestnené cca 200 m od areálu smerom na Bošácu na upravenej časti poľa. Parkovanie pred areálom je zakázané. Parkovanie je zdarma.

IDENTIFIKÁCIA / NÁRAMKY
Každý návštevník festivalu dostane pri vstupe označenie formou náramku na ruku, ktorý je neprenosný a pri akomkoľvek poškodení /roztrhnutí/ sa stáva neplatným. S roztrhnutým označením nebude návštevník vpustený do areálu. Služba SBS môže námatkovo kontrolovať náramky aj počas priebehu akcie a návštevníka bez označenia vykázať.

HYGIENA
Chemické záchody budú rozmiestnené vo festivalovom areále aj v stanovej dedinke, v penzióne sú k dispozícii kamenné toalety s pitnou vodou.

ODPAD
K dispozícii budú špeciálne smetné koše umiestnené v celom priestore festivalu a v stanovej dedinke, ktoré budú pravidelne vynášané. V rámci čistoty a spríjemnenia prostredia poprosíme vyhadzovať odpad do týchto nádob.

OBČERSTVENIE
Občerstvovacie stánky budú umiestnené ako každoročne v jednom komplexe naľavo od vstupu a funkčný bude aj bar v penzióne.

KÚPANIE
5 km od Trenčianskych Bohuslavíc v Novom Meste sa nachádza rekreačný areál Zelená Voda, kde je možné kúpanie v prírodnom jazere.

POKYNY PRE NÁVŠTEVNÍKOV
Na festival je zakázané vnášať zbrane, sklenené nádoby, plechovky, dáždniky a iné nebezpečné predmety, toxické a omamné latky. Strážna služba môže prevádzať osobné prehliadky pri vstupe do areálu. Festival sa koná za každého počasia s výnimkou prírodných katastrof a nariadení štátu. Trenčianske Bohuslavice a okolie Trenčianske Bohuslavice sa rozprestierajú v krásnom prostredí Bošáckej doliny pri ústi potoka Bošáčka do Váhu, asi 7 km od Nového mesta nad Váhom v nadmorskej výške 198 m. n. morom. Vstup do obce z južnej strany lemuje Turecký vrch (345 m.n.m.) ktorý je prírodnou rezerváciou so vzácnymi druhmi teplomilných rastlín a živočíchov. Zo severnej časti chráni Trenčianske Bohuslavice hrebeň Hájnica (341 m.n.m.) s pomerne bohatým výskytom Hlaváčika jarného (Adonis vernalis L.) a nádhernou pastvinou z ktorej je možné pri dobrej viditelnosti vzhliadnuť mesto Trenčín alebo hrad Beckov. V obci sa v Barokovej kaplnke Panny Márie nachádza jeden z najzachovalejších a najznámejších organov na Slovensku na ktorom sa donedávna nahrávalo množstvo organových koncertov klasickej hudby.

 


Details
Begin 29. July 2022 H 14:00
End 31. July 2022 H 12:00
Location Zakovic
Link http://www.zakovicopen.sk/
Rate it
0%